domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32918A5565M
B32918A5565M
B32918A5565M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32918A5565M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32918A5565M
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
2520 pcs
Product parameter
Part Number B32918A5565M Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12485 pcs Datový list B32911-B32918 Series, 530v
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1000V (1kV)
Napìtí - AC 530V Tolerance ±20%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Série B32918 hodnocení X1
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-6675 Provozní teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 2.067" (52.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 5.6µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 5.6µF Aplikace EMI, RFI Suppression