domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32926C3825K000
B32926C3825K000
B32926C3825K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32926C3825K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32926C3825K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 8.2UF 10% 305VAC RADIAL
(v amerických dolarech)
640 pcs
Product parameter
Part Number B32926C3825K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 8.2UF 10% 305VAC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30721 pcs Datový list B32921-28C, D Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 305V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)
Série B32926 hodnocení X2
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-1897
B32926C3825K
Provozní teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.555" (39.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP) Detailní popis 8.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapacitní 8.2µF Aplikace EMI, RFI Suppression