B32926E3106M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32926E3106M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32926E3106M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 10UF 20% 305VAC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B32926E3106M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 10UF 20% 305VAC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4818 pcs | Datový list | B3292xE,F Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 305V | Tolerance | ±20% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) |
| Série | B32926 | hodnocení | X2 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 1.476" (37.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.555" (39.50mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP) |
| Detailní popis | 10µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial | kapacitní | 10µF |