domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32928C3206M000
B32928C3206M000
B32928C3206M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32928C3206M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32928C3206M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 20UF 20% 305VAC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B32928C3206M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 20UF 20% 305VAC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16000 pcs Datový list B32921-28C, D Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 305V Tolerance ±20%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Série B32928 hodnocení X2
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-6451
B32928C3206M
Provozní teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 2.067" (52.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP) Detailní popis 20µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapacitní 20µF Aplikace EMI, RFI Suppression