B32928E3406M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32928E3406M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32928E3406M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 40UF 20% 305VAC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B32928E3406M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 40UF 20% 305VAC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5066 pcs | Datový list | B3292xE,F Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 305V | Tolerance | ±20% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) |
| Série | B32928 | hodnocení | X2 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 2.067" (52.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.969" (50.00mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP) |
| Detailní popis | 40µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial | kapacitní | 40µF |