domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > B37871K5472J060
B37871K5472J060
B37871K5472J060
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B37871K5472J060 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B37871K5472J060
Výrobce EPCOS
Popis CAP CER 4700PF 50V NP0 1206
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number B37871K5472J060 Výrobce EPCOS
Popis CAP CER 4700PF 50V NP0 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5133 pcs Datový list Multilayer ceramic capacitors
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±5% Tloušťka (Max) 0.035" (0.90mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Série B37871K hodnocení AEC-Q200
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) kapacitní 4700pF