B37871K5681J060
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B37871K5681J060 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B37871K5681J060 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP CER 680PF 50V NP0 1206 |
Product parameter
| Part Number | B37871K5681J060 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 680PF 50V NP0 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4222 pcs | Datový list | Multilayer ceramic capacitors |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Série | B37871K | hodnocení | AEC-Q200 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric) |
| Ostatní jména | B37871K5681J 60 B37871K5681J60 |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 680pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| kapacitní | 680pF | Aplikace | Automotive |