domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41252A0128M000
B41252A0128M000
B41252A0128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41252A0128M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41252A0128M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
(v amerických dolarech)
640 pcs
Product parameter
Part Number B41252A0128M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 94414 pcs Datový list B41252 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 80V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série B41252