domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41252A3229M
B41252A3229M
B41252A3229M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41252A3229M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41252A3229M
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP
(v amerických dolarech)
640 pcs
Product parameter
Part Number B41252A3229M Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 92303 pcs Datový list B41252 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série B41252
Ripple Current @ Low Frequency 3.35A @ 120Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména B41252A3229M000
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 22000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 22000µF