domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41252A4109M000
B41252A4109M000
B41252A4109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41252A4109M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41252A4109M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B41252A4109M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 100614 pcs Datový list B41252 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série B41252
Ripple Current @ Low Frequency 2.48A @ 120Hz hodnocení -