domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41693A8227Q7
B41693A8227Q7
B41693A8227Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41693A8227Q7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41693A8227Q7
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 220UF 63V AXIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 52588 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
3200 pcs
Product parameter
Part Number B41693A8227Q7 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 220UF 63V AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 52588 pcs Datový list B41693, 41793 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance -10%, +30% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm) Série B41693
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.5A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tray
Paket / krabice Axial, Can Ostatní jména 495-3720
B41693A8227Q007
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Impedance 102 mOhms Výška - Sedící (Max) -
ESR (Equivalent Resistance Series) 320 mOhm @ 100Hz Detailní popis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 320 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapacitní 220µF Aplikace Automotive