B41693A8567Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41693A8567Q7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41693A8567Q7 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 560UF 63V AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B41693A8567Q7 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 560UF 63V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 18595 pcs | Datový list | B41693, 41793 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | -10%, +30% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm) | Série | B41693 |
| Ripple Current @ Vysoká frekvence | 4.4A @ 10kHz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial, Can | Ostatní jména | B41693A8567Q 7 B41693A8567Q007 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Impedance | 44 mOhms | Výška - Sedící (Max) | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 120 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 120 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C |
| kapacitní | 560µF | Aplikace | Automotive |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B41693A9108Q001 - Výrobci:
EPCOS - Popis:
CAP ALUM 1000UF 100V AXIAL - Na skladě: