B43455A5608M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43455A5608M003 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43455A5608M003 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 6000UF 20% 450V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 24 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43455A5608M003 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 6000UF 20% 450V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 674 pcs | Datový list | B43455,57 Series Standard |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.028" Dia (76.90mm) | Série | B43455 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 14A @ 100Hz | hodnocení | - |