B43455A5688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43455A5688M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43455A5688M000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 24 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43455A5688M000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 648 pcs | Datový list | B43455,57 Series Standard |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.028" Dia (76.90mm) | Série | B43455 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 15.7A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals | Ostatní jména | B43455A5688M B43455A5688M-ND |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 1.248" (31.70mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 19 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 8.728" (221.70mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 16 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 6800µF |