domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43547A2337M000
B43547A2337M000
B43547A2337M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43547A2337M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43547A2337M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
(v amerických dolarech)
520 pcs
Product parameter
Part Number B43547A2337M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50375 pcs Datový list B43547 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm) Série B43547
Ripple Current @ Low Frequency 1.32A @ 100Hz hodnocení -