domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43547A5157M000
B43547A5157M000
B43547A5157M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43547A5157M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43547A5157M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs130 pcs
520 pcs1040 pcs2600 pcs
Product parameter
Part Number B43547A5157M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 37504 pcs Datový list B43547 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm) Série B43547
Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 100Hz hodnocení -