domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B43640B5277M000
B43640B5277M000
B43640B5277M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43640B5277M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B43640B5277M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number B43640B5277M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26836 pcs Datový list B43640 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry - Série B43640
Ripple Current @ Low Frequency 1.23A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 495-77162
B43640B5277M
B43640B5277M000-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 550 mOhms
Výška - Sedící (Max) - ESR (Equivalent Resistance Series) 360 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 360 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF