B43640B9397M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43640B9397M007 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43640B9397M007 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP-IN |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43640B9397M007 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP-IN | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 22472 pcs | Datový list | B43640 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 400V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | B43640 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.44A @ 100Hz | hodnocení | - |