B43640C2108M067
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B43640C2108M067 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B43640C2108M067 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 320 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B43640C2108M067 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 21248 pcs | Datový list | B43640 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | B43640 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.83A @ 100Hz | hodnocení | - |
| Polarizace | Polar | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In | Ostatní jména | B43640C2108M 67 B43640C2108M67 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 36 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 160 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 1.260" (32.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 110 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 110 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 1000µF |