B72225S4461K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72225S4461K101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72225S4461K101 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 750V 20KA DISC 27.5MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B72225S4461K101 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 750V 20KA DISC 27.5MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 36563 pcs | Datový list | B722x Type, S25 Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 750V |
| Varistorové napětí (Min) | 675V | Varistorové napětí (Max) | 825V |
| Série | SuperioR, S25 | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Disc 27.5mm | Ostatní jména | S25K460E4R12 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 615V | Maximální AC voltů | 460V |
| Energie | 720J | Detailní popis | 750V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 27.5mm |