B72225T4131K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72225T4131K101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72225T4131K101 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 205V 20KA RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B72225T4131K101 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 205V 20KA RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 75633 pcs | Datový list | ETFV25 Series Datasheet, AdvanceD |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 205V |
| Varistorové napětí (Min) | 184.5V | Varistorové napětí (Max) | 225.5V |
| Série | AdvanceD Thermofuse | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Box - 3 Lead | Ostatní jména | 495-3647 ETFV25K130E4 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 170V | Maximální AC voltů | 130V |
| Funkce | Thermally Protected | Energie | 185J |
| Detailní popis | 205V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead | Aktuální - Překročení | 20kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 2010pF @ 1kHz |