B72510E0110K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72510E0110K062 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72510E0110K062 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 18V 120A 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B72510E0110K062 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 18V 120A 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 336998 pcs | Datový list | B72xx Automotive E series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 18V |
| Varistorové napětí (Min) | 16.2V | Varistorové napětí (Max) | 19.8V |
| Série | Automotive, AEC-Q200 | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) | Ostatní jména | 495-75930-1 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TA) | Počet okruhů | 2 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 14V | Maximální AC voltů | 11V |
| Energie | 0.20J | Detailní popis | 18V 120A Varistor 2 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric) |
| Aktuální - Překročení | 120A | Kapacitní @ Frekvence | 400pF @ 1kHz |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B72500T70M60 - Výrobci:
EPCOS (TDK) - Popis:
VARISTOR 12.5V 30A 0603 - Na skladě:
640818
- Část#:
B72500T70K60 - Výrobci:
EPCOS (TDK) - Popis: