B72510E1140S262
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B72510E1140S262 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B72510E1140S262 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | VARISTOR 22V 120A 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B72510E1140S262 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 22V 120A 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 356234 pcs | Datový list | B72xx Automotive E series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 24.5V |
| Varistorové napětí (Min) | 20.83V | Varistorové napětí (Max) | 28.18V |
| Série | Automotive, AEC-Q200 | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) | Ostatní jména | 495-2600-6 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C (TA) | Počet okruhů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCV | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Maximální DC voltů | 16V | Maximální AC voltů | 14V |
| Energie | 0.30J | Detailní popis | 24.5V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) |
| Aktuální - Překročení | 120A | Kapacitní @ Frekvence | 400pF @ 1kHz |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B72510S2170K1 - Výrobci:
EPCOS (TDK) - Popis:
VARISTOR 25V 30A 0805 - Na skladě: