B81130C1333M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B81130C1333M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B81130C1333M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.033UF 20% 275VAC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
Product parameter
| Part Number | B81130C1333M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.033UF 20% 275VAC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5149 pcs | Datový list | B81130 Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 275V | Tolerance | ±20% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) |
| Série | B81130 | hodnocení | X2 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | 495-1385 B81130C1333M000 |
Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized | Detailní popis | 0.033µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapacitní | 0.033µF | Aplikace | EMI, RFI Suppression |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
B81141C1103M000 - Výrobci:
EPCOS - Popis:
CAP FILM 10000PF 20% 440VAC RAD - Na skladě:
- Část#:
B81141C1104K000 - Výrobci:
EPCOS - Popis:
CAP FILM 0.1UF 10% 440VAC RADIAL - Na skladě: