domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B81141C1104K000
B81141C1104K000
B81141C1104K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B81141C1104K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B81141C1104K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 10% 440VAC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number B81141C1104K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 10% 440VAC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62068 pcs Datový list B81141 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 440V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)