domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > B82144B2333J000
B82144B2333J000
B82144B2333J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82144B2333J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B82144B2333J000
Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 33UH 1.9A 220 MOHM TH
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number B82144B2333J000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 33UH 1.9A 220 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 122356 pcs Datový list B82144B2 Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±5% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.256" Dia (6.50mm) stínění Unshielded
Série LBC hodnocení -
Q @ Freq 40 @ 252kHz Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial Ostatní jména 495-6765-1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 33µH
Výška - Sedící (Max) 0.551" (14.00mm) Frekvence - Self Resonant 9MHz
Detailní popis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 220 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.9A Proud - Saturace 1.65A