B82144B2394J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82144B2394J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B82144B2394J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | FIXED IND 390UH 650MA 1.72 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 3000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | 25000 pcs |
Product parameter
| Part Number | B82144B2394J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 390UH 650MA 1.72 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 192407 pcs | Datový list | B82144B2 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.256" Dia (6.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | LBC | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 40 @ 79.6kHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Radial | Ostatní jména | 495-6769-2 B82144B2394J |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 390µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.551" (14.00mm) | Frekvence - Self Resonant | 2.5MHz |
| Detailní popis | 390µH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 1.72 Ohm Max Radial | DC Resistance (DCR) | 1.72 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 650mA | Proud - Saturace | 480mA |