domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > B82479G1683M000
B82479G1683M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82479G1683M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B82479G1683M000
Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 68UH 2A 138 MOHM SMD
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number B82479G1683M000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 68UH 2A 138 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 94659 pcs Datový list B82479G1 Series Datasheet
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±20% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) stínění Shielded