domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > B82496C3101G000
B82496C3101G000
B82496C3101G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B82496C3101G000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B82496C3101G000
Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 100NH 200MA 1.8 OHM
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B82496C3101G000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 100NH 200MA 1.8 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 227764 pcs Datový list B82496C
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±2% Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric)
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) stínění Unshielded
Série SIMID hodnocení AEC-Q200
Q @ Freq 14 @ 100MHz Obal Original-Reel®
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména 495-5708-6
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ceramic
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100MHz indukčnost 100nH
Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm) Frekvence - Self Resonant 1.8GHz
Detailní popis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.8 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 200mA Proud - Saturace -