ESS020W-0600-27
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESS020W-0600-27 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ESS020W-0600-27 |
|---|---|
| Výrobce | ERP Power |
| Popis | LED DRIVER CC AC/DC 20-27V 600MA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ESS020W-0600-27 | Výrobce | ERP Power |
|---|---|---|---|
| Popis | LED DRIVER CC AC/DC 20-27V 600MA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4047 pcs | Datový list | ESS, ESST Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Hmotnost | 0.34 lb (154g) |
| Napětí - Výstup | 20 ~ 27 V | Napětí - vstup (Min) | 120VAC |
| Napětí - vstup (Max) | 277VAC | Typ | Constant Current |
| topologie | AC DC Converter | styl koncovky | Wire Leads |
| Velikost / Rozměry | 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) | Série | ESS |
| hodnocení | IP64, NEMA 410 | Příkon (W) | 16W |
| Provozní teplota | -30°C ~ 90°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | OCP, OTP, SCP |
| Účinnost | 87% | stmívání | Analog, ELV, Triac |
| Detailní popis | 600mA 20 ~ 27 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output | Proud - výstup (Max) | 600mA |