domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > LED ovladače > ESS030E-0620-42
ESS030E-0620-42
ESS030E-0620-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ESS030E-0620-42 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ESS030E-0620-42
Výrobce ERP Power
Popis LED DRIVER CC AC/DC 24-42V 620MA
(v amerických dolarech)
50 pcs
Product parameter
Part Number ESS030E-0620-42 Výrobce ERP Power
Popis LED DRIVER CC AC/DC 24-42V 620MA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3661 pcs Datový list ESS, ESST Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Hmotnost 0.34 lb (154g)
Napětí - Výstup 24 ~ 42 V Napětí - vstup (Min) 220VAC
Napětí - vstup (Max) 240VAC Typ Constant Current
topologie AC DC Converter styl koncovky Wire Leads
Velikost / Rozměry 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Série ESS
hodnocení IP64, NEMA 410 Příkon (W) 26W
Provozní teplota -30°C ~ 90°C Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce OCP, OTP, SCP
Účinnost 87% stmívání Analog, ELV, Triac
Detailní popis 620mA 24 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Proud - výstup (Max) 620mA