domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > LED ovladače > VLM40W-12
VLM40W-12
VLM40W-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VLM40W-12 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number VLM40W-12
Výrobce ERP Power
Popis LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number VLM40W-12 Výrobce ERP Power
Popis LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5603 pcs Datový list VLM60/40 Series Long Datasheet*
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 12V
Napětí - vstup (Min) 120VAC Napětí - vstup (Max) 277VAC
Typ Constant Voltage topologie AC DC Converter
styl koncovky Wire Leads Velikost / Rozměry 5.12" L x 0.78" W x 0.78" H (130.0mm x 19.8mm x 19.8mm)
Série VLM40 hodnocení IP20
Příkon (W) 40W Ostatní jména 1800-1132
VLM40W-12-ND
Provozní teplota 90°C Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Účinnost 93% stmívání -
Detailní popis 3.33A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Proud - výstup (Max) 3.33A