VLM60W-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VLM60W-12 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | VLM60W-12 |
|---|---|
| Výrobce | ERP Power |
| Popis | 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | VLM60W-12 | Výrobce | ERP Power |
|---|---|---|---|
| Popis | 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5009 pcs | Datový list | VLM60/40 Series Long Datasheet* |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup | 12V |
| Napětí - vstup (Min) | 120VAC | Napětí - vstup (Max) | 277VAC |
| Typ | Constant Voltage | topologie | AC DC Converter |
| styl koncovky | Wire Leads | Velikost / Rozměry | 4.60" L x 0.75" W x 0.75" H (116.8mm x 19.1mm x 19.1mm) |
| Série | VLM60 | hodnocení | IP66 |
| Příkon (W) | 60W | Ostatní jména | 1800-1102 |
| Provozní teplota | 90°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| Účinnost | 93% | stmívání | - |
| Detailní popis | 5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output | Proud - výstup (Max) | 5A |