domů > produkty > Kabely, vodiče > Kabely s jedním vodičem (připojovací vodič) > C7602A.21.02
C7602A.21.02
C7602A.21.02
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C7602A.21.02 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C7602A.21.02
Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1000'
(v amerických dolarech)
25 pcs
Product parameter
Part Number C7602A.21.02 Výrobce General Cable
Popis HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1000' Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2434 pcs Datový list General Cable Wire & Cable Catalog
Kategorie Kabely, vodiče Wire Gauge 22 AWG
Napětí 1000V Série MIL-W-76B, 7602A
hodnocení ASTM B-33 Provozní teplota -12°C ~ 90°C
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Délka 1000.0' (304.8m) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
bunda Color White Bunda (izolace) Tloušťka 0.016" (0.41mm)
Bunda (izolace) Materiál Poly-Vinyl Chloride (PVC) Bunda (izolace) Průměr 0.062" (1.57mm)
Funkce - Detailní popis 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 White 1000V 1000.0' (304.8m)