domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > 0BLF012.T
0BLF012.T
0BLF012.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0BLF012.T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0BLF012.T
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 12A 250VAC 5AG
(v amerických dolarech)
10 pcs
Product parameter
Part Number 0BLF012.T Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 12A 250VAC 5AG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21223 pcs Datový list BLF Series, Fast Acting, Midget
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - AC 250V
Velikost / Rozměry 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Série BLF
Doba odezvy Fast Obal Bulk
Paket / krabice 5AG, 10mm x 38.1mm Ostatní jména BLF 12A
BLF012
BLF012.T
BLF12
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Cartridge
Funkce - DC Cold Resistance 0.009 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 12A Třída -