domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > 0BLF020.T
0BLF020.T
0BLF020.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0BLF020.T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0BLF020.T
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 20A 125VAC 5AG
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number 0BLF020.T Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 20A 125VAC 5AG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 47672 pcs Datový list BLF Series, Fast Acting, Midget
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - AC 125V
Velikost / Rozměry 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Série BLF
Doba odezvy Fast Obal Bulk
Paket / krabice 5AG, 10mm x 38.1mm Ostatní jména 0BLF020.T-ND
0BLF020T
BLF 20A
BLF020
BLF020.T
BLF20
F5055
Provozní teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ pojistky Cartridge
Funkce - DC Cold Resistance 0.00528 Ohms
Jmenovitá hodnota proudu 20A Třída -