domů > produkty > Ochrana obvodu > Pojistky > 0MIN010.V
0MIN010.V
0MIN010.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0MIN010.V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 0MIN010.V
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 0MIN010.V Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC BLADE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 165193 pcs Datový list ATO_MIN_MAX Blade FuseFuse, Fuseholder Product Guide
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 32V
Napìtí - AC 32V Velikost / Rozměry 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)
Série MINI® Doba odezvy Fast
Obal Bulk Paket / krabice Blade, Miniature
Ostatní jména 0MIN010.V-ND
0MIN010V
F5099
MIN010
MIN010.V
MIN10
Provozní teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Automotive Jmenovitá hodnota proudu 10A