0MIN010.VP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 0MIN010.VP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 0MIN010.VP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC 5PK CARD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 0MIN010.VP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUSE AUTO 10A 32VAC/VDC 5PK CARD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 28697 pcs | Datový list | Fuse, Fuseholder Product Guide |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napìtí - DC | 32V |
| Napìtí - AC | 32V | Velikost / Rozměry | 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) |
| Série | MINI® | Doba odezvy | Fast |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Blade, Miniature |
| Ostatní jména | 0MIN010VP MIN010.VP MIN010VP |
Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Holder | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Typ pojistky | Automotive | Jmenovitá hodnota proudu | 10A |