domů > produkty > Ochrana obvodu > PTC resetovatelné pojistky > 16R1000GF
16R1000GF
16R1000GF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16R1000GF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16R1000GF
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 16R1000GF Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 16V 10A RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 135873 pcs Datový list 16R Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Max 16V
Typ Polymeric Doba do vypnutí 6s
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.650" L x 0.118" W (16.50mm x 3.00mm)
Série POLY-FUSE®, 16R Odolnost - posuv (R1) (Max) 10.2 mOhms
Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) 4 mOhms hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Disc
Ostatní jména 16R1000G
F3188
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Rozestup vývodù 0.201" (5.10mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.992" (25.20mm)
Detailní popis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 10A Ih Through Hole Radial, Disc Proud - Trip (It) 17A
Proud - Max 100A Proud - přidržení (H) (Max) 10A