domů > produkty > Ochrana obvodu > PTC resetovatelné pojistky > 16R110BU
16R110BU
16R110BU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 16R110BU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 16R110BU
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 16V 1.1A RADIAL
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number 16R110BU Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis PTC RESET FUSE 16V 1.1A RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 248860 pcs Datový list USBR Series
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Max 16V
Typ Polymeric Doba do vypnutí 2.3s
Tloušťka (Max) - Velikost / Rozměry 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm)
Série POLY-FUSE®, USBR Odolnost - posuv (R1) (Max) 140 mOhms
Odolnost - Počáteční (Ri) (Min) 50 mOhms hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Disc
Ostatní jména 16R110BU-ND
F5184
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Rozestup vývodù 0.201" (5.10mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.559" (14.20mm)
Detailní popis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.1A Ih Through Hole Radial, Disc Proud - Trip (It) 2.2A
Proud - Max 40A Proud - přidržení (H) (Max) 1.1A