domů > produkty > Ochrana obvodu > Elektrické, speciální pojistky > JLLN010.T
JLLN010.T
JLLN010.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JLLN010.T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number JLLN010.T
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 10A 300VAC/160VDC
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number JLLN010.T Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis FUSE CARTRIDGE 10A 300VAC/160VDC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3894 pcs Datový list JLLN, JLLS Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napìtí - DC 160V
Napìtí - AC 300V Velikost / Rozměry 0.406" Dia x 0.874" L (10.30mm x 22.20mm)
Série POWR-GARD® JLLN Doba odezvy Fast
Obal Bulk Paket / krabice Cartridge, Non-Standard
Ostatní jména JLLN 10A
JLLN010
JLLN10
Provozní teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ pojistky Cartridge Funkce -
Jmenovitá hodnota proudu 10A Třída T