JLLN025.TXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JLLN025.TXP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JLLN025.TXP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | FUS 300V F/A CLASS T 25A PLTD |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | JLLN025.TXP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | FUS 300V F/A CLASS T 25A PLTD | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 4695 pcs | Datový list | JLLN, JLLS Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Série | * |
| Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
JLLN025.T - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
FUSE CARTRIDGE 25A 300VAC/160VDC - Na skladě: