L4004F52
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L4004F52 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L4004F52 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | L4004F52 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5529 pcs | Datový list | Lx004xx, Qx004xx DatasheetTriacs (0.8A - 35A)Sensitive Triacs (0.8A - 8A)Packing OptionsLead Form Dimensions |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Off State | 400V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 2V | triak Type | Logic - Sensitive Gate |
| Dodavatel zařízení Package | TO-202 | Série | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | TO-202 Long Tab |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Detailní popis | TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-202 | Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 4A |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 33A, 40A | Proud - přidržení (H) (Max) | 10mA |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 5mA | Konfigurace | Single |