domů > produkty > Diskrétní polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > L4004L5TP
L4004L5TP
L4004L5TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L4004L5TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number L4004L5TP
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number L4004L5TP Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 82891 pcs Datový list Lx004xx, Qx004xx DatasheetTriacs (0.8A - 35A)Sensitive Triacs (0.8A - 8A)Packing OptionsLead Form Dimensions
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty Napětí - Off State 400V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V triak Type Logic - Sensitive Gate
Dodavatel zařízení Package TO-220AB-L Série -
Obal Tube Paket / krabice TO-220-3 Isolated Tab
Ostatní jména F7224 Provozní teplota -40°C ~ 110°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-220AB-L Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 4A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 33A, 40A Proud - přidržení (H) (Max) 10mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA Konfigurace Single