L4004V3TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L4004V3TP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L4004V3TP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TRIAC SENS GATE 400V 4A TO251 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 750 pcs | 1500 pcs | 3000 pcs | 5250 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | L4004V3TP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TRIAC SENS GATE 400V 4A TO251 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 81111 pcs | Datový list | Lx004xx, Qx004xx DatasheetTriacs (0.8A - 35A)Sensitive Triacs (0.8A - 8A)Packing Options |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Off State | 400V |
| Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3V | triak Type | Logic - Sensitive Gate |
| Dodavatel zařízení Package | TO-251 (V-Pak/I-Pak) | Série | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Ostatní jména | F5448 L4004V3TP-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 110°C (TJ) |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Detailní popis | TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) | Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 4A |
| Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 33A, 40A | Proud - přidržení (H) (Max) | 5mA |
| Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 3mA | Konfigurace | Single |