S8006DRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S8006DRP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S8006DRP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | SCR NON-SENS 800V 6A TO-252AA |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | S8006DRP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | SCR NON-SENS 800V 6A TO-252AA | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 135462 pcs | Datový list | Sxx06x, 06xSx Series DatasheetPacking OptionsSCR Product Guide, 1A-70A |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Na státu (VTM) (Max) | 1.6V |
| Napětí - Off State | 800V | Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5V |
| Dodavatel zařízení Package | TO-252, (D-Pak) | Série | - |
| Typ SCR | Standard Recovery | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Detailní popis | SCR 800V 6A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 6A | Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 3.8A |
| Aktuální - Off státu (Max) | 10µA | Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 83A, 100A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 30mA | Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 15mA |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
S8006L - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
SCR ISOLATED 800V 6A TO-220AB - Na skladě: