S8006NTP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S8006NTP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S8006NTP |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | SCR 800V 6A TO263 |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | S8006NTP | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | SCR 800V 6A TO263 | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 79048 pcs | Datový list | Sxx06x, 06xSx Series DatasheetPacking Options |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Napětí - Na státu (VTM) (Max) | 1.6V |
| Napětí - Off State | 800V | Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5V |
| Dodavatel zařízení Package | TO-263 (D2Pak) | Série | - |
| Typ SCR | Standard Recovery | Paket / krabice | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks | Detailní popis | SCR 800V 6A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) |
| Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) | 6A | Proud - Na státu (It (AV)) (Max) | 3.8A |
| Aktuální - Off státu (Max) | 20µA | Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) | 83A, 100A |
| Proud - přidržení (H) (Max) | 30mA | Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) | 15mA |