domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > TP5KP12A
TP5KP12A
TP5KP12A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TP5KP12A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TP5KP12A
Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TVS DIODE 12V 19.9V P600
(v amerických dolarech)
800 pcs1600 pcs2400 pcs
Product parameter
Part Number TP5KP12A Výrobce Hamlin / Littelfuse
Popis TVS DIODE 12V 19.9V P600 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 68583 pcs Datový list TP5KP Series Datasheet
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 12V
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 19.9V Napětí - porucha (Min) 13.3V
Jednosměrné kanály 1 Typ Zener
Dodavatel zařízení Package P600 Série Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 5000W (5kW)