TP5KP15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TP5KP15A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TP5KP15A |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | TVS DIODE 15V 24.4V P600 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
Product parameter
| Part Number | TP5KP15A | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 15V 24.4V P600 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 51629 pcs | Datový list | TP5KP Series Datasheet |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 15V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 24.4V | Napětí - porucha (Min) | 16.7V |
| Jednosměrné kanály | 1 | Typ | Zener |
| Dodavatel zařízení Package | P600 | Série | Automotive, AEC-Q101, TP5KP |
| Ochrana napájecího vedení | No | Napájení - špičkový impuls | 5000W (5kW) |