V175LS20APX10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V175LS20APX10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V175LS20APX10 |
|---|---|
| Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
| Popis | VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V175LS20APX10 | Výrobce | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Popis | VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 149075 pcs | Datový list | LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Varistorové napětí (typ) | 270V |
| Varistorové napětí (Min) | 243V | Varistorové napětí (Max) | 297V |
| Série | LS | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Disc 20mm | Provozní teplota | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Maximální DC voltů | 225V |
| Maximální AC voltů | 175V | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Energie | 90J |
| Detailní popis | 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm | Aktuální - Překročení | 6.5kA |
| Kapacitní @ Frekvence | 1400pF @ 1MHz |